• Megkezdtük a svédországi SWEGON légkezelők, hűtőgerendák forgalmazását *** BLUE BOX folyadékhűtők 3 hetes szállítási határidővel rendelhetők *** BLUE BOX precíziós klímaszekrények piacvezetők, a számítógéptermi és racksori hűtők rendkívül kedvező feltételekkel *** Forduljon hozzánk bizalommal !

+36(1) 240-2240

Skype Me™!
E-mail:

SPORT & TÁMOGATÁS

A.A PANNÓNIA-RING 2013.05.25-26.  - Gergő második lett a vasárnapi futamon, eredményének köszönhetően pedig vezeti a bajnokságot!

A.A PANNÓNIA-RING 2013.05.25-26. - Gergő második lett a vasárnapi futamon, eredményének köszönhetően pedig vezeti a bajnokságot!

A CÉGEK LIGÁJA KISPÁLYÁS BAJNOKSÁGÁBAN AZ UNIÓ KLÍMA FOCICSAPATA   -

A CÉGEK LIGÁJA KISPÁLYÁS BAJNOKSÁGÁBAN AZ UNIÓ KLÍMA FOCICSAPATA - Álló sor (b-j): Csete Marci, Földvári Mike, Mühl Balázs, Kollár Zsolt, Kaba Gábor, Pap Zozó, Elöttük térdelve: Csete Zoltán, Pap Sándor, Saldinger Csaba

CSÁNYI GERGŐ ISMÉT DOBOGÓN!  -
Gergő újra dobogóra állhatott az Alpok - Adria 125-ös kategóriájában a szlovákiai versenypályán. Hatalmas csatát vívott a cseh Oldrich Podlipnyal, aki már az első pillanatokban szemet vetett a dobogó legalsó fokára, ezt azonban nem sikerült elhódítania a tizenhét esztendős magyar sportembertől.  -  GRATULÁLUNK Gergő !!!

CSÁNYI GERGŐ ISMÉT DOBOGÓN! - Gergő újra dobogóra állhatott az Alpok - Adria 125-ös kategóriájában a szlovákiai versenypályán. Hatalmas csatát vívott a cseh Oldrich Podlipnyal, aki már az első pillanatokban szemet vetett a dobogó legalsó fokára, ezt azonban nem sikerült elhódítania a tizenhét esztendős magyar sportembertől. - GRATULÁLUNK Gergő !!!